North Sulawesi · 🇮🇩 Indonesia
Wori is a small town in North Sulawesi, Indonesia with a population of 0. Elevation: 33 ft (10 m). Average temperature: 75°F (24°C).
| Elevation | 33 ft (10 m) |
| Coordinates | 1.5971°, 124.8525° |
| Timezone | Asia/Makassar |
| Country | 🇮🇩 Indonesia |
| State / Province | North Sulawesi |
| Average Temperature | 75°F (24°C) |
| January Average | 74°F (23°C) |
| July Average | 75°F (24°C) |
| Annual Precipitation | 135.6 inches (3,443 mm) |
| Annual Snowfall | 0.0 inches (0 cm) |
Wori is a small town in Indonesia (North Sulawesi) with a population of 0. The city sits at an elevation of 33 feet (10 meters) above sea level. The average annual temperature is 75°F (24°C). Temperatures range from 74°F in January to 75°F in July. Annual precipitation averages 135.6 inches. The timezone is Asia/Makassar.
| Annual Average | 75.2°F |
| 39% above US avg | |
| January Average | 74°F (23°C) |
| July Average | 75°F (24°C) |
| Sunny Days | 325 days/yr |
| Annual Rainfall | 135.6 inches |
| 257% above US avg | |
| Snowfall | 0.0 inches/yr |
| Elevation | 33 ft (10 m) |
| Coordinates | 1.5971°N, 124.8525°W |
| Timezone | Asia/Makassar |