Dong Thap · 🇻🇳 Vietnam
Thanh Bình is a small town in Dong Thap, Vietnam with a population of 0. Elevation: 30 ft (9 m). Average temperature: 81°F (27°C).
| Elevation | 30 ft (9 m) |
| Coordinates | 10.5619°, 105.4841° |
| Timezone | Asia/Ho_Chi_Minh |
| Country | 🇻🇳 Vietnam |
| State / Province | Dong Thap |
| Average Temperature | 81°F (27°C) |
| January Average | 78°F (25°C) |
| July Average | 81°F (27°C) |
| Annual Precipitation | 84.2 inches (2,138 mm) |
| Annual Snowfall | 0.0 inches (0 cm) |
Thanh Bình is a small town in Vietnam (Dong Thap) with a population of 0. The city sits at an elevation of 30 feet (9 meters) above sea level. The average annual temperature is 81°F (27°C). Temperatures range from 78°F in January to 81°F in July. Annual precipitation averages 84.2 inches. The timezone is Asia/Ho_Chi_Minh.
| Annual Average | 81.4°F |
| 51% above US avg | |
| January Average | 78°F (25°C) |
| July Average | 81°F (27°C) |
| Sunny Days | 330 days/yr |
| Annual Rainfall | 84.2 inches |
| 122% above US avg | |
| Snowfall | 0.0 inches/yr |
| Elevation | 30 ft (9 m) |
| Coordinates | 10.5619°N, 105.4841°W |
| Timezone | Asia/Ho_Chi_Minh |